«Қазақстанның инвестициялық қоры» АҚ толық қашықтықтан жұмыс режиміне көшті
Жариялау күні : 11.06.2020

Қазіргі уақытта қағаз хат-хабарларды қабылдау уақытша тоқтатылды.

Хат-хабарларды тек электронды түрде электроды поштаға жіберуді сұраймыз: ifk@ifk.kz,

осыған байланысты:

- Қор хат-хабарларын қабылдау мәселелері бойынша келесі телефон нөміріне хабарласыңыз: +7 (7172) 559 596, ішкі 270.

- Қордың қызметіне байланысты мәселелер бойынша функционалға сәйкес Қор қызметкерлеріне мынадай байланыс деректері бойынша хабарласуларыңызды сұраймыз:

Активтерді басқару департаменті: +7 (7172) 559-422 (322, 323, 326); электрондық мекенжайлар: Nassenov@ifk.kz, Neustroeva@ifk.kz, Kattebayeva@ifk.kz.

Талап-арыз жұмысы департаменті: +7 (7172) 559-590 (іш. 340, 341, 343); электрондық мекенжайлар: Suankulova@ifk.kz, Zaitsev@ifk.kz, Kuzenbayeva@ifk.kz.

Қалыптасқан жағдайға байланысты кіріс хат-хабарларды өңдеу мерзімі ұлғайтылуы мүмкін екендігіне түсіністікпен қарастыруыңызды сұраймыз.

Барлық қазақстандықтарға мықты денсаулық тілейміз.